skip to Main Content
Ønsker du/dere mer opplysninger om noen av våre prosjekt eller ledige lokaler så kan dere ta kontakt med oss på:

Kontor:

Øvstebø Eiendom AS
Langgata 41, 5 etg.
4306 SANDNES

Telefon: 51 60 14 70
Telefaks: 51 60 14 71
E–post: post@doe.no

Her finner du oss:

Kontaktskjema:

    Navn :*

    E-post : *

    Telefon :*

    Din Melding :

    Jeg ønsker å sende melding. Du får epost kopi av innsendt skjema.

    Våre ansatte:

    Daniel Øvstebø
    Konsernleder
    Mob: 91 88 41 08
    daniel@doe.no

    Torben Øvstebø
    Eiendomsforvalter
    Mob: 90 15 40 32
    torben@doe.no

    Arne Øvstebø
    Prosjektutvikler
    Mob: 90 50 50 42
    arne@doe.no

    Guttorm Thorsen
    Vaktmester Sandnes
    Mob: 99 29 72 61
    guttorm@doe.no

    Bjørn Gilje Solheim
    Vaktmester Gjesdal
    Mob: 91 39 22 17
    bjorn@doe.no

    Arensas Kripaitis
    Vaktmester Gjesdal
    Mob: 92 63 46 00
    arensas@doe.no

    Oddrunn Gilje Tynning
    ADM / Regnskap
    Mob: 97 14 23 05
    oddrunn@doe.no

    Anne Turid Hatleskog
    ADM / Regnskap
    Mob: 90 17 13 49
    anne.turid@doe.no

    Sandie Nord-Varhaug
    ADM / Regnskap
    Mobil: 40 24 99 74
    sandie@doe.no

    Back To Top