skip to Main Content
Ønsker du/dere mer opplysninger om noen av våre prosjekt eller ledige lokaler så kan dere ta kontakt med oss på:

Kontor:

Øvstebø Eiendom AS
Langgata 41, 5 etg.
4306 SANDNES

Telefon: 51 60 14 70
Telefaks: 51 60 14 71
E–post: post@doe.no

Her finner du oss:

Kontaktskjema:

Navn :*

E-post : *

Telefon :*

Din Melding :

Våre ansatte:

default-avatar

Daniel Øvstebø
Konsernleder
Mob: 91 88 41 08
daniel@doe.no

default-avatar

Torben Øvstebø
Eiendomsforvalter
Mob: 90 15 40 32
torben@doe.no

default-avatar

Arne Øvstebø
Prosjektutvikler
Mob: 90 50 50 42
arne@doe.no

default-avatar

Guttorm Thorsen
Vaktmester Sandnes
Mob: 99 29 72 61
guttorm@doe.no

default-avatar

Bjørn Gilje Solheim
Vaktmester Gjesdal
Mob: 91 39 22 17
bjorn@doe.no

default-avatar

Arensas Kripaitis
Vaktmester Gjesdal
Mob: 92 63 46 00
arensas@doe.no

default-avatar

Oddrunn Gilje Tynning
ADM / Regnskap
Mob: 97 14 23 05
oddrunn@doe.no

default-avatar

Anne Turid Hatleskog
ADM / Regnskap
Mob: 90 17 13 49
anne.turid@doe.no

default-avatar

Sandie Nord-Varhaug
ADM / Regnskap
Mobil: 40 24 99 74
sandie@doe.no

Back To Top